Ідентифіковано ще одного окупанта, який ґвалтував жінок на Київщині (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
13:01 17.05

Київська обласна прокуратура спільно з СБУ викрили окупанта, який гвалтував жінок, і повідомили йому про підозру в порушенні законів та звичаїв війни.

Ідентифіковано ще одного окупанта, який ґвалтував жінок на Київщині (ФОТО)

Як повідомляє генпрокурор Ірина Венедиктова, це вже другий викритий російський ґвалтівник.

Цього разу – це 20-річний Булат Фассахов – радіотелефоніст гаубичного артилерійського дивізіону 30-ої окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф.

Є докази, що у березні 2022 року він разом із співслужбовцем увірвались до приватного будинку в селі Броварського району. Він наказав спільнику закрити всіх мешканців будинку в підвалі, крім однієї жінки. Залякуючи жертву зброєю та розправою над сім’єю, він її зґвалтував.

Вже за кілька днів воєнний злочин повторився. Цей же військовослужбовець зс рф разом із ще трьома зайшли вже до іншого будинку. Сім’ю вивели на вулицю, залишивши одну жінку, яку по черзі зґвалтували, погрожуючи вбивством.

Встановлення решти причетних до цих звірств триває. Якщо ви впізнали підозрюваного чи маєте інформацію про причетність цього військовослужбовця зс рф до інших воєнних злочинів або щодо його спільників – сповіщайте на наш єдиний доказовий хаб https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75“, – зазначила Венедіктова.

Нагадаємо, дівчину постійно били та ґвалтували, а брата прив’язували – нові докази насильства окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися