Рада схвалила розмитнення “євроблях” по 1000 євро

Автор: Галина Ворона
15:18 18.02

В Україні збираються запровадити митне оформлення “євроблях” без врахування вартості автомобіля та сплати ввізного мита. В результаті – розмитнення такого авто буде коштувати до 1000 євро.

Рада схвалила розмитнення “євроблях” по 1000 євро

Відповідні законопроекти № 4643-д і № 4644-д, що передбачають митне оформлення автівок на єврономерах без обліку вартості автомобіля та сплати ввізного мита, Верховна Рада прийняла сьогодні в першому читанні 259 і 293 голосами.

Базою оподаткування на додану вартість (ПДВ) стане виключно акцизний податок, сума якого буде визначатися за ставкою, яка залежить від віку транспортного засобу, об’єму двигуна і типу палива.

За підрахунками профільного комітету Ради, вартість розмитнення “євробляхи” за новою формулою складе до 1000 євро.

Закон поширюється на “євробляхи”, які були ввезені в країну до 31 грудня 2020 року. Розмитнити автомобілі можна буде протягом 180 днів з моменту набрання законами чинності.

Зауважимо, що самі власники автомобілів на єврономерах виступали на підтримку іншого законопроєкту – 3704, який передбачає розмитнення авто без штрафних санкцій, але за умови сплати митних платежів та добровільного внеску в 8,5 тис. гривень до держбюджету.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...