Пишаємося! Каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова взяли “срібло” на Олімпіаді

Автор: Любава Лисичкіна
08:41 07.08.2021

Неймовірний початок 15-го змагального дня у Токіо-2020!

Про здобуті нагороди  повідомив НОК України.

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова стали срібними призерками Олімпійських ігор.

У фінальному заїзді на дистанції 500 метрів наші дівчата у каное-двійці поступилися лише чемпіонкам світу, представницям Китаю Сюй Шисяо і Сунь Меня.

При цьому,  Людмила Лузан в каное-спринті вже  наплавала бронзову нагороду.

Результати-онлайн на офіційному сайті ОІ-2020.

Трансляція (з можливістю керувати прямим ефіром: поставити на паузу або відмотати до потрібного моменту, а також дивитися у записі) на сервісі Sweet.tv , що є офіційним партнером НОК України, телеканалі UA: Перший та сайті.

Наразі українські спортсмени мають  одну золоту, чотири срібних і 10 бронзових нагород.

Лідерами  медального заліку залишаються Китай, США та Японія.

Вчора, 6 серпня, український каратист Станіслав Горуна виборов бронзову медаль у Токіо.