Приватні лабораторії не тестуватимуть безкоштовно людей з вулиці, – Степанов

11:38 10.10.2020

Вчора з’явилась інформація, що проведення ПЛР-тестів для громадян у приватних лабораторіях буде безкоштовним. Водночас, міністр охорони здоровʼя Максим Степанов пояснив, що приватні лабораторії будуть безкоштовно тестувати на коронавірус лише ті зразки, які передадуть з лікарні або привезе мобільна бригада. Вони не тестуватимуть безкоштовно людей з вулиці.

Приватні лабораторії не тестуватимуть безкоштовно людей з вулиці, – Степанов

Про це він наголосив сьогодні під час брифінгу. За його словами, Кабмін прийняв постанову щодо залучення приватних лабораторій до процесу тестування, а не безкоштовного тестування громадян.

Ми будемо контрактувати через наші лабораторні центри можливості приватних лабораторій щодо проведення самих тестувань. Тобто наша мобільна бригада або лікарня, яка здійснює забір – сам мазок у людини, буде передавати в приватні лабораторії, які будуть проводити саме тестування на відповідному лабораторному обладнанні”, – пояснив Степанов.

Він наголосив, що приватні лабораторії не тестуватимуть безкоштовно людей з вулиці.

Тобто це не означає, що зараз приватні лабораторії почнуть робити для людей з вулиці ці тести. Ми просто не в змозі будемо це проконтролювали. Зрозуміло, що ми приватним лабораторіям будемо сплачувати кошти. Отже ми будемо залучати приватні лабораторії, контрактувати їх і відвозити їм зразки для того, щоб вони проводили тестування”, – додав міністр.

Нагадаємо, раніше з’явилось фото довжелезної черги на ПЛР-тестування, яку займають з ночі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...