Фото дня. Довжелезна черга на ПЛР-тестування – займають з ночі

10:11 10.10.2020

Мешканці столиці з ночі займають чергу, щоб здати тест на коронавірус. Черги вишикуються дуже довгі, дистанції ніхто не дотримується.

Фото дня. Довжелезна черга на ПЛР-тестування – займають з ночі

Фото такої черги біля приватної ДНК-лабораторії на вул. Маяковського у Деснянському районі столиці, оприлюднила у Facebook журналістка Наталка Прудка.

“О 7 ранку вже пізно. Щоб здати ПЛР-тест на коронавірус, чергу займають з ночі”,-  підписала вона фото.

Зазначається, що при цьому, це приватна лабораторія, і тут за процедуру треба заплатити кошти. 

У коментарях кияни обурюються, що це знущання над хворими і неготовність системи охорони здоров’я. Водночас, мешканці столиці зазначають, що в таких ДНК-лабораторіях робити дешевше, тому такі черги, а в інших приватних закладах у черзі не більше 5 осіб.

Зазначимо, що влада вже намагається вирішити цю проблему, щоб люде не стояли в чергах. Зокрема, вчора, 9 жовтня, для збільшення рівня тестування Уряд виділив додаткові 260 млн грн. З них, 100 млн гривень будуть направлені на контрактування приватних лабораторій і лабораторій інших форм власності для здійснення тестувань методом ПЛР. Тобто, тест на COVID-19 в приватних лабораторіях тепер буде безкоштовним. Ще 160 млн грн виділено на закупівлю додаткового обладнання для відповідних лабораторій.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...