Пристрасті у Київраді та затримання 62-річного душогуба, який два дні тримав у полоні дівчину – найрезонансніші події дня

Автор: Галина Ворона
21:34 20.01

Читачів “Великого Києва” сьогодні не залишили байдужими новини про позачергове засідання Київради, яке ініціювали депутати “Європейської солідарності”. Його намагались зірвати їхні політичні опоненти із “Слуг народу” у співробітництві з ОПЗЖ. Та попри це рішення, заради якого, збирались, ухвалили. Ще одна резонансна новина дня – затримання 62-річного душогуба: він 2 дні бив, душив, підпалював і ґвалтував 25-річну заручницю.

Пристрасті у Київраді та затримання 62-річного душогуба, який два дні тримав у полоні дівчину – найрезонансніші події дня

“Слугам” роздали інструкцію, як зривати позачергове засідання Київради – депутат

Депутати президентської партії «Слуга народу» перед позачерговим засіданням Київради отримали інструкцію з покроковим планом як діяти, щоб зірвати розгляд звернення про політичний тиск на опозицію.

Про це сказав депутат Київради від “Європейської Солідарності” Сергій Таран на брифінгу.

Він зазначив, що має важливу інформацію, яка дуже яскраво свідчить про те, чим займаються представники Зеленського  у Київраді. За його словами, темник, який розробили на Банковій і роздали депутатам від “Слуг”, передбачає декілька кроків, які вже зараз можна побачити в раді.

“План дій на позачергову сесію і перший пункт передбачає виступи представників фракції “Слуга народу” в Київраді з критикою того, що позачергове засідання було скликано лише з одним питанням порядку денного що стосується виключно Порошенка і Медведчука. Ви бачили зараз, що вони вже його виконали”, – процитував документ депутат.

Він також зазначив, що другим пунктом плану було внесення депутатами від “Слуг” пропозицій по розгляду проектів рішень, які стосуються проблем міста.

“Ви теж це вже бачили, як вони це сумлінно виконують згідно цього плану”, – додав Таран.

Згідно цього темника, депутати від “Слуг” повинні наполягати на розгляді спочатку питань, що стосуються життєдіяльності міста, а вже потім політичних питань.

“Далі наполягати на тому, щоб дати право виступити депутату Верховної Ради від Слуг народу комусь із київських мажоритарників і він у своєму виступі розкритикує “ЄС” та ОПЗЖ. Ну, звичайно ж треба приєднати ці політичні сили з погляду технологів Банкової… Тому що ця сесія на думку технологів Банкової потрібна була тільки Порошенку і Медведчуку”, – процитував та прокоментував він наступний пункт темника “Слуг”.

Також Таран зазначив в Twitter, що в Київраді – нова/стара коаліція ОПЗЖ та Слуг народу.

“Блокують трибуну, протестуючи проти звернення до президента, ВР, офісу Генпрокурора щодо недопущення переслідування опозиції. Обидві фракції хором підтримують побудову Зеленським в Україні “руского міра“, – написав депутат.

Київрада підтримала звернення про недопущення репресій проти Порошенка

Депутати Київської міської ради на позачерговому засіданні підтримали звернення щодо недопущення політичних переслідувань лідера опозиції п’ятого президента України Петра Порошенка та інших опозиційних політиків до голів депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, Президента України та Офісу Генерального прокурора.

Звернення підтримали 62 депутати Київради – представники фракцій “Удар”,” ЄС”, “Голос”, Єдність” та двоє позафракційних. 

Бив, душив, підпалював і ґвалтував. В Києві затримано 62-річного душогуба

В Дарницькому районі столиці за підозрою в незаконному утриманні та зґвалтуванні 25-річної дівчини затримано 62-річного чоловіка.

16 січня поточного року зловмисник обманним шляхом завів потерпілу до свого помешкання, де упродовж двох днів утримував проти її волі та ґвалтував.

Оскільки дівчина намагалася чинити опір, чоловік застосовував до неї фізичне насильство, наносив тілесні ушкодження, душив, підпалював їй волосся. 18 січня він відпустив дівчину. Після цього вона одразу звернулася до правоохоронних органів.

Нападника вдалося встановити та затримати. Ним виявився 62-річний уродженець м. Умань Черкаської області. Проведено невідкладний обшук в квартирі затриманого, у ході якого виявлено та вилучено особисті речі потерпілої, мотузку та інші речові докази.

Великий Київ у Google News

підписатися