Прикинули на око. Біля ТРЦ River Mall зробили неправильну велосипедну розмітку (ФОТО)

14:55 14.06

Біля ТРЦ River Mall нанесли неправильну розмітку велосипедних переїздів.

Прикинули на око. Біля ТРЦ River Mall зробили неправильну велосипедну розмітку (ФОТО)

Про це повідомили на Facebook-сторінці«Київ – велосипедне місто». 

Відрізок двосторонньої велосипедної доріжки біля ТРЦ на Дніпровській набережній побудували минулого року. Дорожню розмітку нанесли цьогоріч.

Читайте також: Стало відомо, де курсує оновлена електричка з місцями для велосипедів 

Та от у Facebook-спільноті наголошують, що горизонтальну розмітку 1.15 на велосипедному переїзді нанесли у вигляді, що не відповідає чинним Правилам дорожнього руху України та ДСТУ 2587 «Розмітка дорожня».

«Наразі це просто ділянка дороги, що пофарбована у червоний колір та обрамлена у дві суцільні лінії 1.1, які згідно з правилами дорожнього руху не можна перетинати», – зазначили в дописі.

Відтак, спільнота велосипедистів звернулася до адміністрації ТРЦ River Mall із проханням виправити цю помилку та виконати велосипедні переїзди відповідно до загальноприйнятих та затверджених стандартів та Правил дорожнього руху.

Читайте також: Невідомі знищують велосипедну доріжку на проспекті Перемоги

«Щоб кожен водій та велосипедист міг правильно розуміти та слідувати наявній організації дорожнього руху», – наголосили в дописі.

Нагадаємо, у столичній підземці відтепер можна безкоштовно перевозити велосипеди. Відповідні зміни вже внесені в правила метрополітену. Чого не скажеш про транспортування моноколіс і самокатів – це питання поки що обговорюють, щоб після врегулювання усіх моментів остаточно закріпити в правилах метрополітену.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...