Як перевозити у підземці велосипеди, моноколеса та самокати

Автор: Галина Ворона
17:58 26.05

У столичній підземці відсьогодні можна безкоштовно перевозити велосипеди. Відповідні зміни вже внесені в правила метрополітену. Чого не скажеш про транспортування моноколіс і самокатів – це питання поки що обговорюють, щоб після врегулювання усіх моментів остаточно закріпити в правилах метрополітену.

Як перевозити у підземці велосипеди, моноколеса та самокати

Як розповіли у пресслужбі Київського метрополітену, якраз сьогодні там обговорювали правила перевезення моноколіс та самокатів. На зустрічі були присутні представники спільноти легкого персонального транспорту та представники метрополітену.

За результатами обговорення вирішили:

1. Моноколеса можна перевозити, як вони є. Власники повинні відповідально ставитись до інших пасажирів та слідкувати, щоб нікого не забруднити.

2. Самокати. Всі, що складаються, рекомендовано складати. Ті, що більше 120 см за сумою вимірів, додатково оплачуються. Власники повинні відповідально ставитись до інших пасажирів та слідкувати, щоб нікого не забруднити.

3. Речі більше 200 см, будь-які, заборонено перевозити.

4. За бажанням проходити із самокатом, моноколесом чи іншим багажем можна біля контролера. Однак важливо повідомити контролера, щоб факт оплати проїзду та багажу був зафіксований. Якщо контролер не бачив факт оплати проїзду, вас попросять оплатити повторно.

5. Кататися по платформі заборонено. Це може призвести до реальних складних травмувань.

У метрополітені також нагадали, що сьогодні набрало чинності рішення Київради, що передбачає безкоштовне перевезення велосипедів. Транспортувати велосипеди слід в чохлі.

Ми будемо пропонувати необхідні зміни до Правил для остаточного врегулювання всіх моментів. І готуємо спільну інформаційну кампанію для наших пасажирів”, – підсумувала заступник керівника підземки Наталія Макогон.

Читайте також: Подорожчання проїзду у метро неминуче. До чого готуватись пасажирам

Великий Київ у Google News

підписатися