Приходь в зеленому. У Києві пройде парад до Дня Святого Патрика

Автор: Марія Супрун
16:40 17.03

Сьогодні, 17 березня, відзначається День святого Патрика – ірландське національне свято. З цього приводу у Києві в найближчу суботу, 20 березня, з піснями і танцями пройде традиційний парад.

Приходь в зеленому. У Києві пройде парад до Дня Святого Патрика

Організатори заходу просять учасників одягти щось зелене, взяти ірландські прапори, друзів і гарний настрій. А також не забувати про карантин – надягати маски і дотримуватися соціальної дистанції.

Місце зустрічі незмінне – біля пам’ятника Т. Шевченка, що навпроти Червоного корпусу Університету (вул. Володимирська, 60). Початок о 15:00.

Парад до Дня святого Патріка пройде за маршрутом: вул. Володимирська – Софійська площа, з заходом до Історичного музею – Андріївський узвіз – Контрактова площа (пам’ятник Г. Сковороди).

Де ще можна відзначити свято – шукайте за посиланням.

День святого Патріка – культурне та релігійне ірландське національне свято, яке відзначається щорічно 17 березня, в день смерті небесного покровителя Ірландії – святого Патріка. Цей день символізує прийняття християнства в Ірландії, а також є святом культурної спадщини Ірландії. Урочистості зазвичай включають паради і фестивалі, виконання танців кейлі і носіння зеленої одягу або трилисників. Християни в цей день також відвідують церковні служби. У цей день пом’якшуються обмеження, пов’язані з постом, і дозволяється вживання алкоголю.

А тим часом Кличко б’є на сполох та просить посилити в Києві карантинні обмеження через зростання нових випадків коронавірусу.

Нагадаємо, Ада Роговцева та Ахтем Сеїтаблаєв вийдуть на сцену у блискучій комедії.

Великий Київ у Google News

підписатися