Ада Роговцева та Ахтем Сеїтаблаєв вийдуть на сцену у блискучій комедії

Автор: Любава Лисичкіна
00:06 16.03.2021

У Всесвітній День театру, 27 березня, на сцену Жовтневого палацу вийде жива легенда української сцени, народна артистка України Ада Роговцева. 

Ада Роговцева та Ахтем Сеїтаблаєв вийдуть на сцену у блискучій комедії

 Разом з відомим українським актором та режисером Ахтемом Сеїтаблаєвим та провідними акторами столичних театрів, Роговцева зіграє у виставі   П’єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії – «Будьте як вдома»).

Сюжет вистави: пара молодих емігрантів – араб Самір та полячка Бася – випадково опиняються у великій квартирі в центрі Парижа. Так само випадково в їхнє життя входять дві літні французькі леді – Жанн і Марівонн,  останню і грає в спектаклі Ада  Роговцева. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрастних характерів – саме в цьому «пружина» цієї комедійної і одночасно драматичної сповіді.

Основними темами вистави є  тема міжнаціональних відносин  тема єдиного Дому,    «земного простору».  

Режисером  вистави є  Катерина Степанкова, дочка Ади Роговцевої та Костя Степанкова. Художник вистави – Тарас Ткаченко, хореограф – Олексій Скляренко.

У виставі «Будьте, як вдома» також зайняті провідні актори київських театрів: Галина Корнєєва, Заслужена артистка України Світлана Орліченко, Ольга Атанасова, Владислав Никитюк, Павло Лі. 

До слова, унікальна виставка про гармонію Світу відкрилась у Лаврі.

 

Великий Київ у Google News

підписатися