Протестанти просять Кличка зняти капелюх з головної ялинки

15:06 11.12.2020

Рада євангельських протестантських церков України звернулася до мера Києва Віталія Кличка з проханням зняти капелюха із головної ялинки країни на Софійській площі та повернути на неї традиційну зірку. 

Протестанти просять Кличка зняти капелюх з головної ялинки

Звернення опубліковано на сайті протестантських церков.

“Прикрашення центральної ялинки не традиційною зіркою, а капелюхом, який сприймається саме як відьмацький атрибут, є нехтуванням та образою релігійних почуттів киян та інших громадян нашої країни, які є християнами. Особливого цинізму ситуація набуває з огляду на те, що це відбувається на Софійській площі, яка має сакральне значення для усіх християн нашої країни, і на фоні Святої Софії”, – йдеться у зверненні.

Зазначається, що ялинка завжди увінчувалася зіркою в пам’ять про Різдвяну зірку, яка вела мудреців на поклоніння новонародженому Христу. А наслідком заміни різдвяних символів іншими, окультними, може стати втрата Божого благословення.

“Просимо Вас, шановний Віталію Володимировичу, зокрема з огляду на Ваші особисті християнські переконання, як очільника київської громади не допустити наруги над релігійними почуттями мільйонів киян і сприяти увінчуванню центральної ялинки на Софійській площі саме традиційною зіркою, а не відьмацьким капелюхом”, – підсумували представники протестантських церков.

Як повідомлялося, у соцмережах цьогорічна ялинка також викликала жваве обговорення.

Нагадаємо, на Софійській площі вже встановили та прикрасили головну ялинку країни – її офіційно засвітять 19 грудня. Оскільки тематикою Нового року-2021 є казковий ліс, то й іграшки відповідні – сови, шишки, зайці, жолуді та грибочки. А на верхівці вже засяв магічний капелюх.

Цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються. Натомість у місті буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів до Контрактової площі. 

Великий Київ у Google News

підписатися