Пропонуємо конкретні кроки в енергосфері, але владі цікавіші корупційні оборудки, – “ЄС”

Автор: Марія Супрун
12:03 25.01

Партія “Європейська Солідарність“ вимагає терміново скликати позачергове засідання парламенту для підвищення субсидій у бюджеті 2021 року на 7 мільярдів, а також повернути пільговий тариф на електроенергію.

Пропонуємо конкретні кроки в енергосфері, але владі цікавіші корупційні оборудки, – “ЄС”

Про це заявив співголова фракції Артур Герасимов перед початком засідання Погоджувальної ради фракцій.

Він наголосив, що два тижні тому “ЄС“ вимагала скликати позачергове засідання Верховної Ради для прийняття необхідних постанов й законопроєктів, однак парламентарі від партії “Слуга народу“ продовжують відпочивати.

Монобільшість Зеленського вирішила відпочивати у відпустках, а не збиратися. Конкретні кроки, які пропонувала «Європейська Солідарність» це перше, прийняти законопроєкт про значне підвищення сум на субсидії в бюджеті 21-го року на 7 мільярдів. І крім цього, терміново, прийняти постанову, якою зробити три надважливі речі. Перше, повернути пільговий тариф на електроенергію, пам‘ятаєте, до 100 кВт – 90 копійок. Той тариф, який діяв під час президента Порошенка. І крім цього, захистити нашу атомну генерацію для того, щоб відсоток атомної генерації був сьогодні менше ніж 55% в енергобалансі країни“, – пояснив він.  

Також Герасимов додав, що необхідно заборонити купівлю електроенергії у російсько-білоруській енергосистемі.

Бо ми не використовуємо електроенергію українську – дешеву, натомість купляємо електроенергію з російсько-білоруської енергосистеми. Ми ці речі пропонували, але, на жаль, це не приймається. Влада непрофесійно шарахається з одного боку в інший: «ми за ринок, але ми за державне регулювання», «ми за державне регулювання, але одночасно ми за ринок». Конструктивна опозиція пропонує владі конкретні кроки по вирішенню цієї проблеми і у вигляді підвищення об‘єму субсидій, і у вигляді конкретних кроків в енергетичній сфері. Я маю на увазі, і в тарифах на електрику, і в усьому іншому. Влада відмовчується і знов таки, займається корупційними оборудками у сфері енергетики“, – додав співголова ЄС.

Нагадаємо, народний депутат з фракції “Європейська Солідарність“ Володимир Ар’єв заявив, що за ширмою недолугого карантину відбувається мегакорупція і обкрадання країни. Паралельно з підвищенням тарифів, Україна знову почала постачати електроенергію з Білорусі, яка фактично є російською.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...