Президента просять заборонити продаж без рецепту препарату, яким шкуродери труять собак

Автор: Любава Лисичкіна
22:47 18.02

Ідеться про препарат Ізоніазід, який використовується догхантерами та шкуродерами з метою отруєння тварин (собак та кішок). Речовину розкидають на вулицях.

Президента просять заборонити продаж без рецепту препарату, яким шкуродери труять собак

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Президента вчора, 17 лютого.

Авторка  петиції Ірина Задорожна просить  прийняти відповідний Закон, яким встановити кримінальну відповідальність за продаж Ізоніазіду та інших рецептурних препаратів без рецепту. 

“Згідно реєстраційних посвідчень на препарат Ізоніазід в різних формах випуску цей лікарський засіб має відпускатись в аптеках виключно за рецептом.  Якщо атпеки дотримуються цих вимог, то незрозуміло звідки цей препарат у вільному доступі догхантерів та шкуродерів?! “, – ідеться у тексті петиції.

За словами Задорожної, після виправдання судом відомого догхантера Олексія Святогора випадки отруєння собак в   Києві почастішали і за симптомами ці отруєння саме Ізоніазідом.  При цьому, як зазначає авторка звернення до президента,  труяться і безпритульні, і домашні тварини.

Нагадаємо, у Києві живодери почали війну з собаками.  У всіх районах Києва, в місцях, де власники гуляють з тваринами найбільш часто, зловмисники розсипають отруту для собак.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...