У Києві живодери почали війну з собаками: сніг став рожевим від отрути (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
18:15 17.02

Столичні зоозахисники заявляють про вкрай масштабні “акції” догхантерів. У всіх районах Києва, в місцях, де власники гуляють з тваринами найбільш часто, зловмисники розсипають отруту для собак.

У Києві живодери почали війну з собаками: сніг став рожевим від отрути (ФОТО)

Ветеринари стверджують, що за останні кілька діб в десятки разів зросла кількість звернень власників собак і киян, які побачили отруєну тварину, і вирішили її врятувати, пишуть “Новини 24”

У соцмережах любителі чотириногих попереджають про те, що фактично жодне місце для вигулу собаки не можна вважати безпечним.

Сніг в місці, де злочинці розсипали отруту, змінює колір на рожевий.

Втім, подібне забарвлення снігу зберігається недовго. Вже через кілька годин після нанесення отрути місце стає білим і виявити його фактично неможливо.

Принаймні про це в соцмережах пише відомий своїми жорстокими вбивствами тварин Олексій Святогор, якого нещодавно визнали невинним у пропаганді жорстокого поводження з тваринами.

Коментарі Святогора в профільних спільнотах свідчать, що столичні догхантери дійсно вирішили масово отруїти тварин.

А тим часом у Києві вже почали знаходити тіла загиблих собак. Зоозахисники, які побачили загиблих тварин, викликали на місця поліцію. Слідчі повинні розслідувати злочини.

Нагадаємо, раніше невідомі розсипали отруту для тварин у районі Гідропарку. Її наїлись і загинули як мінімум три собаки.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...