Президент передає Національну академію державного управління під головування МОН

16:00 05.11.2020

Володимир Зеленський розглянув звернення КНУ ім. Тараса Шевченка та підписав указ, за яким НАДУ буде передана до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Це відкриває нові можливості для освіти державних службовців.

Президент передає Національну академію державного управління під головування МОН

Відповідний документ з’явився на офіційному інтернет-представництві президента України.

Зазначається, що під вплив МОН підпадають в тому числі Дніпропетровський, Львівський, Одеський та Харківський регіональні інститути.

Президент звернув особливу увагу на необхідності збереження науково-педагогічного та освітнього потенціалу навчального закладу, його матеріально-технічної бази, а також забезпечення подальшого провадження освітньої та наукової діяльності.

Так, вже найближчим часом представники вищого корпусу державної служби посядуть гідне місце в почесній родині Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Працівники, науковці та слухачі НАДУ зможуть отримати професійний розвиток з урахуванням найкращих вітчизняних і міжнародних практик.

Президент переконаний, що таке рішення поглибить міжнародний контекст освітньо-наукової діяльності.  

Нагадаємо, що Зеленський повернув “пакунок малюка” батькам. Замість грошового еквіваленту молодій сім’ї нададуть необхідні товари.

Читайте також: “Це більше не ігри”. Зеленський закликав депутатів розпустити КСУ

Великий Київ у Google News

підписатися