Представниця «Слуги народу» Мар’яна Безугла поширила відверту брехню – «Європейська Солідарность»

Автор: Любава Лисичкіна
23:05 10.09

ПсевдоТСК винятково з вірних «Слуг» має прикрити і захистити зрадників в Офісі Президента.

Представниця «Слуги народу» Мар’яна Безугла поширила відверту брехню – «Європейська Солідарность»
Відповідну заяву поширила пресслужба «Європейської Солідарності».
 
Зазначається, що саме п’ятий Президент України Петро Порошенко санкціонував початок спецоперації проти т.зв ПВК Вагнера. Так само як саме президент Зеленський завалив її фінал, перекресливши ризиковану високофахову роботу українських спецслужб.
 
У політсилі зазначають, що Володимир Зеленський визнав, що попередив Лукашенка.
 
«Невже це не підстава, щоб допитати його? ПсевдоТСК винятково з вірних «Слуг», у роботі якої сьогодні не брала участі жодна інша фракція чи депутатська група, має одну мету – прикрити і захистити зрадників в Офісі Президента. Тому «Європейська Солідарність» не брала і не братиме участі в їхній виставі. Ми вимагаємо голосування повноважної ТСК за участі усіх політичних сил парламенту, за винятком проросійської ОПЗЖ»,-  заявили у партії.
 
Також зазначається, що ТСК – це інструмент опозиції і влада мала би розслідувати зрив спецоперації силами правоохоронних органів насамперед СБУ.
 
«Петро Порошенко готовий дати покази СБУ, але вона за 13 місяців не провела жодної слідчої дії із розслідування злочину. Це означає, що Служба, замість того щоб встановити істину і захистити державу, ховає кінці в воду і покриває злочинців. Не вийде. Надто багато слідів і свідків. І злочин – без терміну давності»,- резюмували у політсилі.
 
Нагадаємо, на засідання ТСК у справі «вагнерівців» не пустили депутатів «ЄС» і «Голосу».

В той же час  Порошенко назвав, у кого рило в пуху по справі «вагнерівців» і чому слід включити вагнергейт» в порядок денний ТСК.  А на переконання нардепки  Вікторії Сюмар, у Зеленського так бояться справи «вагнерівців» що вже склепали чергові «плівки».

Як відомо, «Європейська Солідарність» вимагає викликати Зеленського на засідання ТСК у справі «вагнерівців». 

 

Великий Київ у Google News

підписатися