Права рука не працює, ліва нога розірвана. Лідер “Демсокири” Гудименко повідомив про свій стан

Автор: Володимир Хлєбников
15:02 05.07

Співзасновник партії “Демократична сокира” Юрій Гудименко, якого було поранено на фронті, розповів про стан свого здоров’я. Він закликав українців помститися російським окупантам за тисячі вбитих українців.

Права рука не працює, ліва нога розірвана. Лідер “Демсокири” Гудименко повідомив про свій стан

Гудименко воював на фронті у складі 130-го батальйону сил Територіальної оборони ЗСУ. Інформація про його поранення внаслідок артилерійського обстрілу з’явилася наприкінці червня. 

Пишу цей текст лівою рукою, адже те, що залишилося від правої, не працює. Ліва нога також розірвана, але лікарі кажуть, що колись я зможу ходити“, – написав боєць у Facebook.

Гудименка було поранено в селищі Дементіївка на Харківщині, неподалік кордону з РФ.

Це був ху*овий день. Просто повірте. Але всі мої болі неважливі, бо я живий, і цей день був не останнім. Мені пощастило вижити. А сотням і тисячам пацанів — ні. Когось із них ви знали особисто. Когось — через соцмережі. Про існування більшості ви не здогадувались, і я теж. І це нормально. У нас велика країна. У них були свої життя. Свої мрії, думки, любові, зради, пісні, плани. Вони були різні, як маленькі світи. Але вони були. А потім прийшли росіяни і вбили їх. Вбили тисячі світів. Вбили їх назавжди. І ми зараз можемо зробити тільки одне. Помститися за їхню смерть. Помститися за смерть великих лицарів, бо вони ними були“, – закликав він.

Він також нагадав про необхідність фінансово підтримувати Збройні сили.

Раніше повідомлялося, що громада підтримала перейменування вулиці Волгоградської в Солом’янському районі Києва на честь активіста Романа Ратушного. Це відбулося попри рекомендації профільної комісії Київради. Ратушний загинув під час виконання бойової задачі на Харківщині. Він воював у складі 93-ої ОМБр “Холодний Яр”, був розвідником. 

Дивіться також: Поранений на фронті Масі Найєм показав перше фото з лікарні

Великий Київ у Google News

підписатися