Пожежа в Чорнобилі: на дрони начепили тепловізори

09:39 28.04

У Чорнобильській зоні продовжують ліквідацію пожежі. Наразі вживаються всі можливі заходи щодо максимального пролиття окремих осередків тління трав’яного настилу, пнів, лісової підстилки та залишків деревини, з метою запобігання виникнення пожеж та недопущення нових.

Пожежа в Чорнобилі: на дрони начепили тепловізори Фото: Dronarium Украина

Як повідомляє Держагенство з управління зоною відчуження, на окремих ділянках в умовах задимлення застосовуються дрони з тепловізорами для виявлення осередків тління або займання.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку та додатково 4 шляхопрокладачі Збройних Сил України. Створено 1 тис. 10 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1 тис. 133 чоловіки та 262 одиниці техніки. Авіацією вчора, 27 квітня, здійснено 30 скидів (60 т) води.

Крім того, основні сили Чорнобильського заповідника спрямовані на вивчення наслідків пожежі, визначення збитків для екосистем та на реалізацію біотехнічних заходів з метою допомоги тваринам, які постраждали внаслідок пожеж.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, вогонь знищив у Чорнобильській зоні тисячі гектарів дерев – тварини шукають їжу, від пожежі врятували двох білченят, а також обпалене та хворе лоша.

загрузка...

Раніше пожежник зняв, як його команда проривалась на авто через вогонь, а  “Великий Київ” опублікував жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будинки, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту. Також дрон зняв відео, на якому видно, що замість колись пишного лісу, лишилися лише згарища.

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...