Потрібна наша допомога. Машиніст метро Києва з перших днів воював, пережив полон і втратив ногу, але не мрію знову керувати поїздом

Автор: Галина Ворона
18:21 15.06

Машиніст столичної підземки Сергій Зубарєв втратив ногу на фронті і мріє повернутись до своєї професії. Ми всі можемо допомогти хлопцю втілити її в життя.

Потрібна наша допомога. Машиніст метро Києва з перших днів воював, пережив полон і втратив ногу, але не мрію знову керувати поїздом

Як повідомляє Київський метрополітен, 24 лютого 2022 року, одразу після робочої зміни, Сергій пішов до військкомату та став на захист нашої держави. До цього він мав бойовий досвід, адже рік брав участь в АТО.

Сергій разом із побратимами захищав Київщину, Чернігівщину та Донеччину. Під час виконання чергового завдання поблизу Бахмута підрозділ Сергія потрапив під обстріл, а потім у полон. Довгі чотири місяці хлопець провів у полоні, де, на жаль, втратив ногу.

Нині він проходить реабілітацію та попри всі виклики мріє знову керувати поїздом і перевозити пасажирів своєю рідною “червоною” лінією, де працював п’ять років до повномасштабного вторгнення.

Перший крок для здійснення мрії – це біонічний протез. Такий протез може повністю або майже повністю замінити втрачену кінцівку. Нині це один із найсучасніших засобів реабілітації.

Усіх небайдужих просять допомогти Сергію втілити його мрію в життя.

  • Збір на протезування для Сергія Зубарєва, машиніста київського метро – ціль: 1 200 000 ₴.
  • Посилання на банку. Номер картки банки – 5375 4112 1938 3903.

Читайте також: Вагоном метро у Києві незабаром почне керувати перша жінка-машиністка

Нагадаємо, метрополітен неодноразово заявляв про нестачу робітників та запрошував на курси машиністів, у тому числі жінок.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин