Потрібна кримінальна відповідальність за порушення черговості щеплень – Артур Герасимов

Автор: Галина Ворона
14:59 26.01

Поки інші держави передзамовляли якісну вакцину, українська влада спустошувала антиковідний фонд через “велике крадівництво” та потайки вакцинувалась в приватних клініках. А тепер Зеленський пропонує колоти українцям китайську вакцину з ефективністю близько 50%, яку закуповують через корупційну схему із посередником, тоді як уряди всього світу працюють напряму з виробниками.

Потрібна кримінальна відповідальність за порушення черговості щеплень – Артур Герасимов

Про це з трибуни Верховної Ради заявив співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов.

Він нагадав, що “Європейська Солідарність” пропонує чіткий план подолання наслідків пандемії коронавірусу.   

Глобальний виклик через бездіяльність влади – повний провал вакцинації. Спочатку влада Зеленського вивозила маски з країни перед епідемією, залишила лікарів без засобів індивідуального захисту, а пацієнтів без кисню. Потім провалила масове безкоштовне тестування, до цих пір обкрадає медиків, коли йдеться про страхування та доплати. А тепер Україна залишилась чи не останньою в Європі, де вакцинація досі не стартувала”, – констатує Артур Герасимов.

За словами політика, зараз “Зеленський пропонує колоти українцям китайську вакцину з ефективністю близько 50%, яку закуповують через корупційну схему із посередником. Тоді як уряди всього світу працюють напряму з виробниками”. 

“Європейська Солідарність” готова презентувати чітку стратегію, яка дозволить закінчити вакцинацію в Україні до вересня. Для цього, серед іншого, потрібно перестати красти з антиковідного бюджету, налагодити безкоштовне масове тестування та запровадити кримінальну відповідальність за порушення черговості щеплень, щоб друзі “Кварталу” не отримували вакцини замість пенсіонерів. Більш детально про нашу стратегію ми розкажемо вже в найближчі дні”, – додав співголова фракції “Європейська Солідарність”.

Читайте також: «Влада провалила кампанію тестування, підтримки медиків і вакцинації» – Ірина Геращенко

Нагадаємо, “Євросолідарність” у Київраді ініціює безкоштовне вакцинування столичних вчителів та медиків.

Великий Київ у Google News

підписатися