Потоп на Оболоні, перейменування вулиць, операція “укриття” в столичних школах – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
22:30 17.12.2021

Останній робочий день розпочався з неприємностій для жителів Оболоні, автівки яких досить сильно підтопило. Крім цього стало відомо, що київські школи активно готуються до сигналів тривоги. Особливо цікавою стала новина про появу у місті бульвару Вірського та вулиці академіка Книшова.

Потоп на Оболоні, перейменування вулиць, операція “укриття” в столичних школах – найрезонансніші новини дня Фото: Ілюстративне
Світлодіодне освітлення

На Оболоні потоп: вулиці у воді, заливає автомобілі (ВІДЕО)

В Оболонському районі Києва біля стадіону «Єдність» (Оболонський проспект) після дощу підтопило вулиці.

Чи постраждали в результаті чиїсь автомобілі, невідомо, але на фото та відео рівень води достатньо високий, щоб вона потрапила у салон та моторний відсік легковика.

У Києві перейменували ще чотири вулиці

Київрада підтримала рішення про встановлення назв безіменним топонімічним об’єктам та перейменування вулиць. Зокрема, перейменовано 4 вулиці.

Зокрема, в Голосіївському районі вулиця Амурська перейменована на вулицю Академіка Книшова.  У Подільському районі вулицю Дмитрівську (оскільки назва цієї вулиці дублює назву іншої історичної вулиці з такою ж назвою у Шевченківському районі міста) перейменовано на вулицю Анатолія Кузнецова.  

У Шевченківському районі вулиця Саратовська стане бульваром Павла Вірського, а  в Деснянському районі з’явиться вулиця Анатолія Авдієвського.

Школи готують підвали і тири для укриття дітей. Батьків просять купити води

У різних шкільних чатах Києва останніми днями з’явилися тривожні повідомлення від батьків учнів, що школи просять їх забезпечити запаси питної води у бутлях для шкільних підвалів, на випадок, якщо учням доведеться там переховуватися у разі «особливої ситуації», а простіше – нападу чи повітряного нальоту на Київ.

Батьки реагують по різному, хтось панікує, мовляв, невже доведеться таки сидіти в підвалах, хтось жартує, не усвідомлюючи серйозності ситуації, а хтось – обурюється, що воду мусять купувати батьки, а не адміністрації шкіл.

Великий Київ у Google News

підписатися