Потом і кров’ю. Кінотеатр “Київ” нарешті забрали у рейдерів

Автор: Тетяна Сененко
15:27 23.06

Господарський суд Києва повернув приміщення кінотеатру «Київ» попередньому орендарю – ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ».

Потом і кров’ю. Кінотеатр “Київ” нарешті забрали у рейдерів

 Про це свідчить рішення суду від 1 червня 2021 року.

Суд повністю задовольнив позов КЦ «Кінотеатр Київ» до Департаменту комунальної власності КМДА, ТОВ «Сінема-центр» і комунального підприємства «Київфільм».

Так, суд визнав договір оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру «Київ», укладений 4 січня 1999 між ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» (орендар), Головним управлінням майном Київської міської державної адміністрації (орендодавець; на цей час – Департамент комунальної власності КМДА) продовженим на строк до 4 січня 2029 року.

Договір про передачу майна, що укладений 14.05.2019 між Департаментом комунальної власності, Товариством з обмеженою відповідальністю «Сінема-центр» та КП «Київкінофільм» визнали недійсним.

Мають бути усунуті перешкоди ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» у здійсненні права володіння та користування будівлею кінотеатру «Київ».

Читайте також: Київ – Києву, рейдерам – Х**! Протест біля кінотеатру “Київ”

Згідно з рішенням суду, Департамент комунальної власності має сплатити Культурному центру «Кінотеатр «Київ» 2102 грн витрат по сплаті судового збору. Таку ж суму мають сплатити ТОВ «Сінема-центр» і КП «Київкінофільм». 

Нагадаємо, минулого року передача “Києва” новим власникам дуже не сподобалась киянам.

У травні 2019 року будівлю кінотеатру “Київ” передали новому орендарю. Влада тоді пояснила, що це сталось, тому що споруду експлуатували роками, а грошей в підтримку її належного утримання не вкладали і довели до критичного стану. Нова компанія мала сплачувати місту близько 2,7 млн грн на місяць, тоді як стара – лише 47 тис. грн. З того часу новин про кінотеатр не було.

 

Великий Київ у Google News

підписатися