Порушників правил дорожнього руху запрошують у мобільний сервіс: сплатити штрафи

Автор: Любава Лисичкіна
21:35 28.01

Відзавтра столичні водії матимуть новий сервіс: запрацює новий функціонал для водіїв у застосунку міських сервісів “Київ Цифровий”. Відтак, за номером автівки можна буде отримувати сповіщення про штрафи за порушення ПДР та відразу сплачувати їх у смартфоні.

Порушників правил дорожнього руху запрошують у мобільний сервіс: сплатити штрафи

Про це повідомляє КМДА.

Вже з 29 січня водії зможуть:

  •  Отримувати сповіщення про нові штрафи.
  •  Перевіряти за номером автівки, чи всі штрафи сплачено.
  •  Сплачувати за кілька секунд та слідкувати за статусом штрафів.

Щоб скористатися сервісом, потрібно буде завантажити останню версію застосунку “Київ Цифровий” для iOS чи Android. Якщо додати дані своєї автівки в застосунок та увімкнути сповіщення про штрафи у профілі користувача, послуга відразу стане доступною.

“Квитанції за сплачені штрафи також зберігатимуться в застосунку. Водій зможе завантажити їх у смартфон, щоб підтвердження сплати завжди було під рукою. За номером автівки можна буде легко перевірити наявність заборгованостей, миттєво перерахувати сплату та слідкувати за статусом штрафів», – зазначають розробники.

Як ми писали раніше, киянам не слід викидати картку Kyiv Smart Card, вона продовжуватиме працювати після переходу на додаток “Київ Цифровий”.

Зазначимо, “Київ цифровий” прийшов на заміну мобільному додатку Kyiv Smart City, що припинив свою роботу. Новий сервіс   поєднав концепцію Kyiv Smart City та головні міські електронні сервіси. Він пропонує актуальні сповіщення про важливе і зручний функціонал користування. Які саме можливості передбачені у новому додатку – читайте тут.

Нагадаємо, в грудні минулого року столичні школярі вдосконалили додаток Kyiv Smart Card, інтегрувавши Telegram-бот, який звітує перед користувачем про оплату проїзду за допомогою карти.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...