Не викидайте картку Kyiv Smart Card, вона продовжуватиме працювати

23:45 15.01

Транспортна картка Kyiv Smart City після переходу на додаток Київ Цифровий буде працювати і не потребуватиме заміни.

Не викидайте картку Kyiv Smart Card, вона продовжуватиме працювати

Картка для оплати проїзду Kyiv Smart Card, як інформує Вечірній Київ, із посиланням на ГІОЦ, буде працювати. Не дивлячись на  переход  на застосунок «Київ Цифровий».

У КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр” заявили, що новий застосунок з’явився внаслідок декількох причин. Зокрема, занадто складний вхід у Kyiv Smart City, технічні збої, що не давали забрати евакуйовану автівку та труднощі із придбанням QR-квитків підштовхнули нас до розробки нового застосунку.

Нагадаємо, що картка Kyiv Smart Card – це носій єдиного електронного квитка для оплати проїзду в громадському транспорті Києва. Раніше її можна було поповнювати через застосунок Kyiv Smart City. Проте, мобільний додаток Kyiv Smart City перестав працювати.  Відтак  E-квиток, послуги паркування і повернення автомобіля переїхали в новий мобільний застосунок Київ Цифровий, який розробили в комунальному підприємстві «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

 

Нагадаємо, в грудні минулого року столичні школярі вдосконалили додаток Kyiv Smart Card, інтегрувавши Telegram-бот, який звітує перед користувачем про оплату проїзду за допомогою карти.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...