“Київ цифровий”: які сервіси є у новому застосунку

17:13 05.01.2021

На заміну мобільному додатку Kyiv Smart City, що припинив свою роботу, прийшов застосунок “Київ цифровий”, який поєднав концепцію Kyiv Smart City та головні міські електронні сервіси, пропонує актуальні сповіщення про важливе і зручний функціонал користування. Які саме можливості передбачені у новому додатку – читайте далі.

“Київ цифровий”: які сервіси є у новому застосунку

Про деталі додатку “Київ цифровий” розповіли у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Там назвали новий застосунок логічним кроком у розвитку електронних сервісів столиці.

У департаменті запевняють, що вхід у застосунок швидкий та зручний, відповідає сучасним стандартам і не потребує тривалої та складної авторизації.

“Київ цифровий” дозволяє автоматично завантажити дані платіжних карток та інформацію про автівки з Kyiv Smart City, якщо номер телефону користувача в застосунку той же, що і в гаманці Masterpass.

У застосунку вже доступна можливість поповнювати зі смартфону транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, та своїми відгуками впливати на розвиток міста.

Якщо у вас залишилися невикористані QR-квитки у додатку Kyiv Smart City, напишіть у службу підтримки на пошту: [email protected]. Їх додадуть у “Київ Цифровий”.

Як завантажити

Застосунок міських сервісів “Київ Цифровий” можна безкоштовно завантажити на смартфонах з IOS та Android

Сервіси для водіїв

“Київ Цифровий” – єдиний сервіс в Україні, що дозволяє повернути евакуйовану автівку зі штрафмайданчика без черг. Якщо авто евакуюють, водій отримає сповіщення з адресою штрафмайданчика та інструкцією для повернення транспортного засобу. Усі необхідні документи можна завантажити у застосунок.

Також “Київ Цифровий” співпрацює з муніципальними парковками. Зі смартфону можна сплатити за погодинне паркування чи придбати паркувальний абонемент і не обтяжувати себе пошуками паркоматів. 

Уже зараз можна визначати місце паркування за геопозицією та перевіряти термін дії паркувального абонемента. У майбутньому планують додати мапу парковок та таймер із нагадуванням часу паркування. 

Міський транспорт

У застосунку можна поповнити поїздками транспортну карту, придбати проїзний на місяць, а також користуватися разовими QR-квитками. Налаштована система сповіщень нагадає про закінчення дії проїзного чи підкаже, коли QR-квиток “згорить”.

Послуги ЖКГ

Якщо користувач додасть адресу проживання, то “Київ Цифровий” сповіщатиме про початок та кінець планових чи аварійно-відновлювальних робіт у будинку. Застосунок отримає доступ до сповіщень про послуги постачання електроенергії, води, газу та опалення. Система відгуків дозволяє підтверджувати чи спростовувати правдивість інформації щодо надання тих чи інших послуг.

У Департаменті інформаційно-комунікаційних технологійпланують розширювати функціонал застосунку, аби забезпечити киянам максимум корисних сервісів.

Читайте також: Безкоштовні курси програмування від Kyiv Smart City – як записатись

Нагадаємо, сьогодні киян приголомшили новиною, що мобільний додаток Kyiv Smart City припинив свою роботу.

Великий Київ у Google News

підписатися