“Київ цифровий”: які сервіси є у новому застосунку

17:13 05.01

На заміну мобільному додатку Kyiv Smart City, що припинив свою роботу, прийшов застосунок “Київ цифровий”, який поєднав концепцію Kyiv Smart City та головні міські електронні сервіси, пропонує актуальні сповіщення про важливе і зручний функціонал користування. Які саме можливості передбачені у новому додатку – читайте далі.

“Київ цифровий”: які сервіси є у новому застосунку

Про деталі додатку “Київ цифровий” розповіли у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Там назвали новий застосунок логічним кроком у розвитку електронних сервісів столиці.

У департаменті запевняють, що вхід у застосунок швидкий та зручний, відповідає сучасним стандартам і не потребує тривалої та складної авторизації.

“Київ цифровий” дозволяє автоматично завантажити дані платіжних карток та інформацію про автівки з Kyiv Smart City, якщо номер телефону користувача в застосунку той же, що і в гаманці Masterpass.

У застосунку вже доступна можливість поповнювати зі смартфону транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, та своїми відгуками впливати на розвиток міста.

Якщо у вас залишилися невикористані QR-квитки у додатку Kyiv Smart City, напишіть у службу підтримки на пошту: [email protected]. Їх додадуть у “Київ Цифровий”.

Як завантажити

Застосунок міських сервісів “Київ Цифровий” можна безкоштовно завантажити на смартфонах з IOS та Android

Сервіси для водіїв

“Київ Цифровий” – єдиний сервіс в Україні, що дозволяє повернути евакуйовану автівку зі штрафмайданчика без черг. Якщо авто евакуюють, водій отримає сповіщення з адресою штрафмайданчика та інструкцією для повернення транспортного засобу. Усі необхідні документи можна завантажити у застосунок.

Також “Київ Цифровий” співпрацює з муніципальними парковками. Зі смартфону можна сплатити за погодинне паркування чи придбати паркувальний абонемент і не обтяжувати себе пошуками паркоматів. 

Уже зараз можна визначати місце паркування за геопозицією та перевіряти термін дії паркувального абонемента. У майбутньому планують додати мапу парковок та таймер із нагадуванням часу паркування. 

Міський транспорт

У застосунку можна поповнити поїздками транспортну карту, придбати проїзний на місяць, а також користуватися разовими QR-квитками. Налаштована система сповіщень нагадає про закінчення дії проїзного чи підкаже, коли QR-квиток “згорить”.

Послуги ЖКГ

Якщо користувач додасть адресу проживання, то “Київ Цифровий” сповіщатиме про початок та кінець планових чи аварійно-відновлювальних робіт у будинку. Застосунок отримає доступ до сповіщень про послуги постачання електроенергії, води, газу та опалення. Система відгуків дозволяє підтверджувати чи спростовувати правдивість інформації щодо надання тих чи інших послуг.

У Департаменті інформаційно-комунікаційних технологійпланують розширювати функціонал застосунку, аби забезпечити киянам максимум корисних сервісів.

Читайте також: Безкоштовні курси програмування від Kyiv Smart City – як записатись

Нагадаємо, сьогодні киян приголомшили новиною, що мобільний додаток Kyiv Smart City припинив свою роботу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...