Порошенки привітали українців з Новим роком

Автор: Любава Лисичкіна
00:13 01.01

П’ятий президент та лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко та його дружина Марина Порошенко привітали українців з Новим роком. 

Порошенки привітали українців з Новим роком

За словами п’ятого президента України, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка, головні перемоги – ще попереду!

“Дорогі українці! Попри те, що 2021-й рік дивував нас неприємними сюрпризами, я хочу наголосити, що запас міцності й надійності, який був створений з 2014 по 2019 роки, дозволив нам пережити всі ці неприємності. У 2021-му році ми відсвяткували тридцятиріччя нашої Незалежності. Вже як волонтери допомагали армії. Починаючи від жінок з дітьми, які приходили до нашого офісу для того, щоб плести сітки для маскування.

І завершуючи групами ентузіастів і народними депутатами від “Європейської Солідарності”, які разом їздили у прифронтову зону для того, щоб забезпечувати бригади, які знаходяться на “передку”, системою відеорозвідки і відеоспостереження. Не забуваючи про мандарини, полуницю та інші смаколики для наших воїнів. А гроші на це збирала вся Україна. Хто мільйон, а хто й віддав останню сотню гривень”- сказав Петро Порошенко

За словами Порошенка, “Європейська Солідарність”, “Справа Громад”, “Солідарна Молодь”, а ще тисячі й тисячі небайдужих людей долучилися до проєкту, щоб захистити життя наших воїнів і українську землю.

“Ветерани російсько-української війни створили потужну організацію “Брати по зброї”. Як громадяни вони чітко заявили: осторонь не стоятимуть, їм є “яка різниця”. Як резервісти вони завжди напоготові “гостинно” зустріти путіноїдів. За принципом: “Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине”. У грудні під Авдіївкою бачив свіжі дірки від російських снарядів. “Дари руського мира” для України. Хтось анонсує: от буде вторгнення. Даруйте, вторгнення вже було і є. Ця війна Росії проти України триває вже 8 років. І лише в єдності ми здатні захистити себе”, – додав Порошенко.

Порошенко переконаний, що “оборона країни від російської агресії – це спільна справа влади та опозиції. Усього українського народу. Коли я за кордоном, будь то канадський Галіфакс, Стамбул чи Варшава, забуваю про наші внутрішні розбіжності й мобілізую світ на підтримку України”.

“В багатьох українських сім’ях за святковим столом цього року, на жаль, залишаться порожні місця. Тому що за останні два роки близько ста тисяч українців загинули від ковіду. Не маючи можливості робити роботу за нашу владу, ми допомагали як могли. І наступного року прошу кожного, навіть благаю, хто ще не прищепився, вакцинуйтесь, будь ласка” –  зауважила Марина Порошенко

П’ятий президент зазначив, що його команда вакцинована. “І це дозволило попри пандемію їздити країною і зустрічатися з дивовижними людьми”.

Українці чудові, відкриті, добрі. І це не залежить від того, хто за кого голосує. Ми громадяни. Одна велика нація. Отже, дорогі українці! Увійдімо у 2022 рік сильними й впевненими. Нехай Новий рік буде роком перемог для країни й для кожного з вас. Я твердо переконаний, головні наші з вами перемоги – ще попереду! З Новим роком!” Петро Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що його планам ніяк не перешкоджають будь-які дії Зеленського.
 
Крім цього, Порошенко переміг би Зеленського в другому турі президентських виборів – опитування.

Великий Київ у Google News

підписатися