Порошенко переміг би Зеленського в другому турі президентських виборів – опитування

Автор: Галина Ворона
15:00 29.12.2021

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, у протистоянні з Володимиром Зеленським у другому турі їх виграв би п’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко.

Порошенко переміг би Зеленського в другому турі президентських виборів – опитування

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом “Демократичні ініціативи” оприлюднені на сайті фонду “Демініціативи”.

Так, серед тих, хто братиме участь у голосування і визначився з вибором, 50,1 % у другому турі віддали б свій голос за Петра Порошенка.

49,9% проголосували б за чинного президента Володимира Зеленського.

Серед електоральних вподобань тих, хто має намір взяти участь у виборах, також тримає першість Петро Порошенко – 39,2%, тоді як Зеленський же лідирує серед загальної кількості опитаних тобто разом з тими, хто на вибори йти не планує.

Порівняно з листопадом це співвідношення суттєво не змінилось, однак, загальна електоральна підтримка Зеленського з липня-серпня 2021 року знизилася на 5%, а у Порошенка – зросла на 6%.

За місяць найбільше зросла підтримка Дмитра Разумкова – з 5,5% у листопаді до 7% у грудні. На один відсоток зросла підтримка Євгенія Мураєва – з 4% до 5%.

Якщо у другому турі братимуть участь Володимир Зеленський і Дмитро Разумков, серед тих, хто визначився з кандидатом і піде на вибори, за чинного президента проголосували б 43,6%, а за колишнього спікера парламенту – 56,4%. Серед загальної кількості виборців також лідирує Разумков.

Читайте також: Україна за Зеленського витратила більше 3,5 млрд доларів на закупівлю російського вугілля

Нагадаємо, в СБУ зареєстрували заяву про злочини влади Зеленського.

Великий Київ у Google News

підписатися