Порошенко прокоментував спробу недопуску його в Україну (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
10:13 17.01

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко прокоментував ситуацію з паспортним контролем, яка сталася після його прильоту в аеропорт “Київ” (“Жуляни”).

Порошенко прокоментував спробу недопуску його в Україну (ВІДЕО)

За його словами, частина правоохоронців переодягнулися у форму прикордонників та намагалися не пропустити його на територію України.

Як писав “ВК”, вранці 17 січня Петр Порошенко прилетів до Києва з Варшави. Окрім чисельної групи підтримки на нього чекали співробітники ДБР. Під час проходження п’ятим президентом паспортного контролю у нього відібрали паспорт.

Вони забрали мій паспорт. Вони пояснювали це тим, що мають встановити мою особу, бо вони мають великий сумнів, що я є Порошенко. Вони понад 15 хвилин перевіряли мій паспорт, розробляючи сценарій недопуску мене на територію України. Так сильно вони нас чекали, так сильно вони нас бояться. Так сильно вони віддають незаконні вказівки силовикам, щоб тиснути на опозицію”, – сказав лідер “ЄС”  під час брифінгу в аеропорту.

Нагадаємо, 14 січня Печерський районний суд Києва призначив засідання, на якому обиратимуть запобіжний захід п’ятому президенту, народному депутату Петру Порошенку. Воно має відбутися 17 січня об 11:00.

Читайте також: Порошенко повертається до України: хроніка

Великий Київ у Google News

підписатися