Порошенко і “ЄС” нарощує підтримку, Зеленський і “СН” втрачає – соцопитування

15:37 21.09

Володимир Зеленський та його партія ”Слуга народу” з травня по вересень розгубили частину електорату, тоді як підтримка 5-го президента Петра Порошенка і політичної сили “Європейська солідарність” зросла.

Порошенко і “ЄС” нарощує підтримку, Зеленський і “СН” втрачає – соцопитування

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, що проводились12 до 16 вересня 2020 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Згідно з останніми дослідженнями, якби вибори відбулися найближчим часом, за Зеленського повторно проголосували б 31,8%  опитаних українців, що визначились з вибором (у КМІС вважають ці показники найближчими до можливих результатів виборів), тоді як у кінці травня таких було 37,6% , в кінці – 42,6%.

За Петра Порошенка готові проголосувати 18,9%  опитаних, що визначились з вибором (у травні – 16,2%, у квітні – 14,9%), за Юрія Бойка – 13,3%, за Юлію Тимошенко – 9,8%, за Ігоря Смешка – 6,8%, за  Олега Ляшка –  6%, за Анатолія Гриценка – 4,9%.

У партійному рейтингу на виборах у Верховну Раду підтримка “Слуги народу” скоротилась з 28,0% у квітні до 21,5% у вересні. На друге місце вийшла “Європейська солідарність” з показником 17,8% (проти 16,2% у травні), яка залишила позаду проросійську партія ОПЗЖ – 16,3% (проти 17,7% у травні).“Батьківщина” набирає 8,7%, Радикальна партія Олега Ляшка – 6,3%. Інші політсили не долають 5%-го бар’єру.

Читайте також: 25% і менше. Що відбувається з рейтингом Зеленського

загрузка...

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає, що невчасне інформування Нацагентства з питань запобігання корупції про зміни у майновому стані не є підставою для відставки, а його слова з обіцянкою залишити пост у разі брехні були “взяті з контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...