Рейтинги Зеленського і “Слуги народу” впали, Порошенка і “Європейської солідарності” – зросли

14:58 11.06

Володимир Зеленський та його партія”Слуга народу” за місяць опустились на 5 пунктів у рейтингу електоральних вподобань. У той же час підтримка 5-го президента Петра Порошенка і політичної сили “Європейська солідарність” зросла.

Рейтинги Зеленського і “Слуги народу” впали, Порошенка і “Європейської солідарності” – зросли

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, що проводились з 24 травня по 4 червня 2020 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів

Згідно з останніми дослідженнями, якби вибори відбулися найближчим часом, за Зеленського повторно проголосували б 37,6% опитаних українців, що визначились з вибором, тоді як у попередньому дослідженні, що проводилось в кінці квітня, таких було 42,6%.

За Петра Порошенка готові проголосувати 16,2% виборців (у попередньому дослідженні – 14,9%), за Юрія Бойко – 13,2%, за Юлію Тимошенко – 8,7%, за Ігоря Смешка – 6,8%, за Анатолія Гриценка і Олега Ляшка – по 4,4% , за Святослава Вакарчука – 3%, за Олександра Вілкула – 2%.

Читайте також: Які партії найбільше допомогли у боротьбі з пандемією – рейтинг

У партійному рейтингу підтримка “Слуги народу” скоротилась з 32,6% до 28,0%. За ними йдуть проросійська партія ОПЗЖ (17,7%) і “Європейська солідарність” (16,2%). Підтримка “Батьківщини” упала з 12,0% до 8,0%.

Решта партій знаходяться нижче прохідного 5%-го бар’єру: “Сила і честь” – 4,7%, партія Шарія – 4,7%, Радикальна партія – 4,5%, “Голос” – 3,8%, “Громадянська позиція” – 2 , 9%, “Свобода” – 2,3%.

Статистична похибка – від 0,4% для показників, близьких до 1%, до 1,7% для показників, близьких до 50%.

Читайте також: Рейтинг президентів України – найгірший не Янукович (ОПИТУВАННЯ)

Нагадаємо, “Слуга народу” програє вибори у Київраду  і битву за крісло мера – топ-5 лідерів (РЕЙТИНГ).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...