Слова “взяті з контексту” – Зеленський відповів на петицію з вимогою його відставки через брехню

14:59 21.09.2020

Президент України Володимир Зеленський вважає, що невчасне інформування Нацагентства з питань запобігання корупції про зміни у майновому стані не є підставою для відставки, а його слова з обіцянкою залишити пост у разі брехні були “взяті з контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою”.

Слова “взяті з контексту” – Зеленський відповів на петицію з вимогою його відставки через брехню
Про це йдеться в офіційній відповіді Зеленського на петицію № 22/100754-еп, у якій його закликають подати у відставку за порушення закону “Про запобігання корупції” через невчасне інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про продаж облігацій ОВДП.

Звертаю увагу на те, що слова моєї обіцянки залишити посаду президента України у разі свідомого порушення закону взяті із контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою і моя позиція з цього питання залишається незмінною”, – пише Зеленський.

Він каже, що порушення, яке автор петиції вважає підставою для оголошення відставки з поста президента України, полягає у невчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані його родини.

За словами Зеленського, це порушення сталось “у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами”. Також глава держави наголосив, що “відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави”.

З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується”, – додав президент.

Читайте також: Українцям не варто очікувати пенсії європейського рівня – Зеленський

Нагадаємо, у “Слузі народу” сьогодні оприлюднили заяву, у якій відкидають звинувачення у порушенні закону через партійні збори у КНУ

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...