Порошенко хоче, щоб міжнародні експерти були при доборі суддів КСУ

20:37 19.10

Нардеп також заявляє, що Зеленський має дати хід законопроєкту про ліквідацію одіозного ОАСК – Окружного адміністративного суду Києва.

Порошенко хоче, щоб міжнародні експерти були при доборі суддів КСУ
Про це ідеться у дописі п’ятого Президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка у Facebook.
 
“Ми наполягаємо на ухваленні нашого законопроєкту щодо залучення міжнародних експертів і до добору суддів Конституційного суду. Ми також вимагаємо від пана Зеленського припинити блокаду конкурсу з обрання нового Спеціального антикорупційного прокурора. Рівно як і негайно віддати команду своїй монобільшості дати хід законопроєкту про ліквідацію одіозного ОАСК – Окружного адміністративного суду Києва, за що “Європейська Солідарність” так само готова проголосувати”, – наголосив Порошенко.
 
Політик нагадав, що ще весною Зеленський подав цей закон як невідкладний, і тут же дав команду “Слугам”  його не розглядати.
 
“Не можна так обманювати людей, бо, як вчить народна мудрість: з брехнею увесь світ обійдеш, а назад не повернешся”, – додав Порошенко.
 
Нагадаємо, у квітні стало відомо, що Зеленський ліквідовує Окружний адмінсуд Києва. Він вніс до Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва».  Ще у лютому Зеленський заявив, що повноваження Окружного адміністративного суду Києва буде скорочено та пообіцяв направити у ВР три законопроекти для цього.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися