Понад 1600 закладів порушили посилений карантин за 3 дні. Які сфери найменш дисципліновані

15:56 11.01

З 8 січня, коли почали діяти посилені карантинні обмеження, правоохоронці виявили порушення у роботі 1658 закладів.

Понад 1600 закладів порушили посилений карантин за 3 дні. Які сфери найменш дисципліновані

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Як свідчить поліцейська статистика, найбільше ігнорували обмеження заклади торговельного та побутового обслуговування – там виявили 1314 порушень, ще 264 порушення зафіксували у розважальних закладах та закладах харчування, 40 – у торговельно-розважальних центрах, 22 – у  спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, 18 – на непродовольчих ринках.

За даними поліції, проти порушників складено 848 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесено 3658 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП. Також відкрито одне кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Всього ж упродовж обмежувальних заходів до поліції надійшло 154 200 повідомлень, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Поліцейські склали 68 035 адміністративних протоколів. З них 16 105 – на працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 8531 – на водія транспортного засобу, 7023 – на керівників торговельних закладів та установ харчування, 2015 – керівників підприємств, установ та організацій.

До суду направлено 66 642 адміністративні протоколи.

Також поліцейські винесли 69 696 постанов про вчинення правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

Нагадаємо, з 8 до 24 січня в Україні запроваджено “карантин зимових канікул” з посиленими обмеженнями. Зокрема, у супермаркетах обмежили роботу низки відділів. Та українці не зрозуміли, чому з однієї полиці у тому ж магазині можна брати товар, а з іншої – ні: Фейсбук майорить фото та коментарями на тему нечуваних обмежень. Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову довелось пояснювати логіку посиленого карантину.

Тим часом веселі кияни без масок проводять вихідні біля ялинки, а Діда Мороза затримує поліція – фото. Багато хто з киян відправся на зимові свята до Буковелю  – там утворились вражаючі натовпи (ФОТО, ВІДЕО). Серед цих натовпів відпочивав і президент Володимир Зеленський, ігноруючи будь-які правила безпеки. Повернувшись після відпочинку, він доручив уряду якнайшвидше пояснити всі обмеженні, “щоб бізнес розумів, як він може працювати, а також щоб уникнути непорозумінь між владою та людьми”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...