Помер народний артист України Євген Федорченко

Автор: Тетяна Сененко
16:16 13.01

Сьогодні, 13 січня помер Євген Федорченко – відомий актор, Народний артист України та один з акторів Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Помер народний артист України Євген Федорченко

 Про це повідомив у Facebook мер Львова Андрій Садовий.

«Артист, кожна поява якого на сцені чи екрані була тріумфом акторського мистецтва. Щирі співчуття рідним та близьким», – зазначив Садовий.

Причина смерті львівського актора не повідомляється, йому було 75 років. За інформацією ЗМІ, він переніс повторний інсульт.

Довідка. Євген Федорченко народився в смт. Нижанковичі на Старосамбірщині. У 1963 році закінчив Нижанковицьку середню школу. Одразу по закінченні школи вступив до Самбірського культурно-освітнього училища на диригентський факультет і закінчив його у 1967 року.

За життя Євген Федорченко зіграв понад 100 ролей у театрі та кіно. У 1992 році актор отримав звання Заслуженого артиста України та у 2006 році звання Народного артиста України.

Протягом років Євген Федорченко був нагороджений багатьма пам’ятними медалями, дипломами, грамотами. За своє життя Перебував на гастролях у Великій Британії, Австралії, Польщі, Німеччині, Бельгії, Франції, Канаді, США, Італії, Росії, Казахстані, Вірменії, Грузії, об’їздив усю Україну.

Нагадаємо, 9 грудня 2021 року померла Світлана Горлова. Вона першою читала Радіодиктант національної єдності, головні випуски новин і радіожурнал “Слово”. Легендарна дикторка українського радіо померла на 86-му році життя.

Великий Київ у Google News

підписатися