Померла легендарна дикторка Українського радіо Світлана Горлова

Автор: Тетяна Сененко
17:01 09.12.2021

Вона першою читала Радіодиктант національної єдності, головні випуски новин і радіожурнал “Слово”. Легендарна дикторка українського радіо померла на 86-му році життя.

Померла легендарна дикторка Українського радіо Світлана Горлова

Про це написала у Фейсбуці її колега Наталя Маєвська.

“Щойно мені колеги повідомили печальну звістку. На 86-му році пішла з життя знана дикторка Українського радіо, Заслужена артистка України Світлана Горлова. Професіонал найвищої проби. І не тільки. Ще чудова людина – розумна, весела, приязна та добра. Світла їй пам”ять”, – написала вона.

Читайте також: Відомі українці, які пішли з життя у 2021 році 

У коментарях під дописом люди висловлюють співчуття родині і пишуть про те, що “це важка втрата для української культури”, “пішов знаковий голос”, що “це була чудова людина і творець”.

Світлана Горлова наодилася на Київщині, у селі Гореничі. Освіту здобувала у Київському національнму  університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Легендарна дикторка провела за мікрофоном майже 60 років, вона визнана заслуженою артисткою УРСР 1990 року. У 2001 отримала премію імені Івана Огієнка, та Премію Івана Франка Національної спілки журналістів України.

З 1960 — працювала диктором на Українському радіо, з 2000 року очолила відділу ведучих і бригадир дикторської групи.

Ведуча передачі “Музика без слів”, радіожурналів: “Пам’ятники України”, “Слово

у 2014 році разом з Олександром Авраменком озвучила “Всеукраїнський диктант національної єдності”.

Нагадаємо, 3 грудня 2021 року помер український композитор-пісняр, народний артист України Мар’ян Гаденко. У творчому доробку композитора понад 800 пісень. Більшість з них Мар’ян Гаденко написав на власні тексти, хоч на музику лягають і натхненні поезії улюблених авторів, таких як Микола Сингаївський, Степан Галябарда, Зоя Кучерява, Марія Матіос, Ганна Чубач, Олександр Мороз, Вадим Крищенко, Ганна Дущак та Валентини Полинок.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися