Полковника “Альфи” затримали за організацію вбивства “правої руки” очільника СБУ

12:13 23.01

За підозрою в підготовці вбивства начальника Главку СБ СБУ Андрія Наумова затримано полковника спецпідрозділу “Альфа”. Замовник вбивства – Дмитро Нескоромний – колишній заступник голови спецслужби, призначений на посаду за указом президента Зеленського.

Полковника “Альфи” затримали за організацію вбивства “правої руки” очільника СБУ

Світлини операції по затриманню офіцера оприлюднив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

“Полковник “Альфи” СБУ затриманий за підозрою в підготовці вбивства бригадного генерала СБУ начальника Главку СБ Андрія Наумова! У замовленні вбивства підозрюється колишній заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний, він оголошений в розшук”, – написав Бутусов.

За версією СБУ, замовником вбивства Наумова виступав полковник СБУ Нескоромний, якого в 2019 році призначив заступником голови СБУ президент Зеленський. 

Журналіст зауважив, що передумови для таких “бригадних” конфліктів існують вже тривалий час. За його словами, на початку 2020 року головним “рєшалою” економічних питань в СБУ був Нескоромний. Але за останній рік усі тіньові схеми, як заявляє Бутусов, перейшли під вплив Андрія Наумова – “правої руки” та близького товариша очільника СБУ Баканова. 

Так чи інакше, але Нескоромний вже оголошений в розшук, йому заборонено виїзд з України.

Ця історія однозначно нам усім показує, що зараз при Баканові  головним завданням СБУ є боротьба за тіньові фінансові потоки, усунення конкурентів, загалом, все що завгодно, крім реальних проблем безпеки”, – підсумував журналіст.

Наостанок він додав, що як Наумова, так і Нескоромного на вищі пости призначив президент Зеленський, а тому відповідальність за “кримінальні війни” в СБУ лежить в тому числі й на його плечах.  

Нагадаємо, що у головному офісі “Київводоканалу“ затримали заступника начальника Департамента безпеки за отримання хабаря майже на $40 тис. Ексклюзивний матеріал від кореспондента “ВК” можна переглянути тут

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...