Політичним переслідуванням лідера опозиції Порошенка влада повертає країну у минуле – Володимир Прокопів

Автор: Галина Ворона
10:29 12.01.2022

Переслідуючи лідера опозиції Петра Порошенка через політичні міркування, влада робить перший серйозний крок у спробі повернути Україну в минуле і в жахливе сьогодення наших сусідів.

Політичним переслідуванням лідера опозиції Порошенка влада повертає країну у минуле – Володимир Прокопів

Про це йдеться у дописі на Facebook-сторінці депутата Київради від “Європейської солідарності” Володимира Прокопіва.

За його словами, всі бачать, як у країнах, де все ще правлять пострадянські диктатури, ламають через коліно громадянське суспільство, а протести топлять у крові.

 Політичне переслідування лідера опозиції Петра Порошенка, за безсумнівно сфабрикованою та безглуздою справою, – є ні що інше, як перший серйозний крок у спробі повернути Україну в її минуле. І в жахливе сьогодення наших сусідів”, – впевнений політик.

На його думку, чим більше таких кроків ми дозволимо зробити, тим складнішим і кривавішим буде повернення на шлях європейського розвитку.

Але ляльководи з Банкової скоро дізнаються те, що до них ніяк не дійде: Україна – не Росія, не Білорусь і не Казахстан. Ми уважно за всім стежимо і ми готові. Побачимось 17 січня, друзі”, – додав депутат.

Читайте також: Знову буде з нами! Невідомий репер з Київщини “підірвав” мережу треком про повернення Порошенка

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися