Поліцейський влаштував скандал у столичному ресторані Goodwine

Автор: Вікторія Мілюта
18:26 21.04

У ресторані від магазину Goodwine працівник Національної поліції влаштував скандал та образив персонал закладу.

 

 

Про це повідомив голова комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України Максим Шкіль у своєму Facebook.

За його словами, він заздалегідь замовив стіл та коли прийшов, адміністратори сказали, що там сів інший чоловік з дівчиною.

«Гостю» пояснили, що стіл заброньований, але він відкинув «резерв» та заявив: «Вы две дуры, здесь сидеть буду я».

Коли відвідувачі за сусіднім столом почали критикувати поведінку нахаби, дівчина, яка сиділа з ним, промовила «Вы даже не представляете, кто мы».

Після з’ясування стосунків пара з погрозами покинула заклад.

Шкіль зазначив, що «героєм» виявився працівник департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Віталій Манасян.

Читайте також: Допис скандальної “слуги” Безуглої про Київ обурив українців

«Працівник поліції, який їздить на Ауді RS 6, снідає в Гудвайні і окреслює перспективу нашого майбутнього, а для тих хто не відразу розділяє його переконання, пояснює більш «літературною українською мовою» з російським діалектом», – уточнив він.

Пізніше Шкіль поінформував, що у Міністерстві внутрішніх справ та Національній поліції швидко відреагували на ситуацію та звільнили поліцейського.

Раніше «ВК» писав, що дружина засновника YBC Остапчука, яка тусить із путіністкою з ДОМА-2, після скандалу з «Янголами Азову» подякувала ЗМІ за «безплатне просування».

Останні новини