Похолодання у столиці: скільки тонн протиожеледних засобів висипали на вулиці за добу

Автор: Марія Супрун
10:01 23.02

У столиці спостерігається падіння температури. Напередодні позначки на термометрах сягали +5°С. Нині температура опустилась до 0°С. А у вечері прогнозують до -5°С. Через відлигу сніг почав розтавати. Тож, щоб не допустити ожеледиці дорожні служби продовжують роботу у посиленому режимі.

Похолодання у столиці: скільки тонн протиожеледних засобів висипали на вулиці за добу

Як повідомляє «Київавтодор», вночі працювали 185 одиниць спецтехніки, які, окрім вивозу снігу, обробляли дороги й тротуари протиожеледними засобами.

Загалом за минулу добу використано 221,8 тонн протиожеледних засобів. Зупинки громадського транспорту, вузькі тротуари, сходи посипали 186 працівників у складі 30 бригад з ручного прибирання.

У «Київавтодорі» наголосили, що лише третину тротуарів столиці обслуговують ШЕУ. Дорожники звернулись до балансоутримувачів з проханням своєчасно й регулярно обробляти тротуари протиожеледними засобами.

Нагадаємо, відлига у столиці також спричинила справжній бурулькопад, який нівечить автівки та травмує пішоходів, попри те що комунальники щодня очищають від накрижнів сотні дахів.

Читайте також: Неоднакова боротьба зі снігом: чому дороги чисті, а тротуари – ні?

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...