Подовження “карантину зимових канікул” не буде – Шмигаль

14:25 15.01

Посилені карантинні обмеження, які почали діяти 8 січня і триватимуть до по 24 січня, не планують продовжувати. З 25 січня країна має повернутися до “помаранчевого” рівня карантину.

Подовження “карантину зимових канікул” не буде – Шмигаль

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів в інтерв’ю “Україна 24”.

За його словами, посиленні обмеження вводили, щоб зменшити поширення COVID після новорічних свят.

З 25 ми перейдемо, ймовірно, до помаранчевої зони, яка діяла до введення цих правил. Насправді ми дуже уважно спостерігаємо за ситуацією, почалося невелике збільшення (захворюваності. — Ред.). Ми очікуємо більш значного зростання після новорічних свят, але медична система готова”, — зауважив Шмигаль.

Водночас головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що МОЗ не вимагатиме продовжувати локдаун після 25 січня.

МОЗ поки що не наполягатиме на продовженні суворого карантину після 25 січня” – повідомив”, – сказав Ляшко, додавши, що з 25 січня і планується перехід на адаптивний карантин.

Водночас Ляшко наголосив, що “є певні змінні, які не можна передбачити” і врахувати у прогнозах.

Нагадаємо, з 8 до 24 січня в Україні триває посилений “карантин зимових канікул” – які обмеження діють. Він не такий жорсткий, як весняний локдаун – немає заборони на роботу транспорту, не закриваються кордони. Заборони в основному стосуються роботи розважальної інфраструктури, кафе та ресторани, які повинні працювати на винос. Також заборонено продавати низку товарів навіть у супермаркетах, їх можна придбати лише на адресну доставку.

Великий Київ у Google News

підписатися