Подовження карантину, початок справжньої осені та “залізобетонний” доказ на користь вакцинації – 3 найбільш резонансні новини дня

Автор: Галина Ворона
21:08 20.09

Подовження адаптивного карантину до нового року, кінець метеорологічного літа та статистичні дані, які мають розсіяти усі сумніви щодо вакцинації від коронавірусу – такі новини читачі “Великого Києва” сьогодні читали і обговорювали найбільше.

Подовження карантину, початок справжньої осені та “залізобетонний” доказ на користь вакцинації  – 3 найбільш резонансні новини дня

Погіршення ситуації: адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 грудня

Уряд на позачерговому засіданні продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року. Крім того, у вівторок відбудеться засідання Державної комісії з ТЕБ та НС, яка розгляне встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 22 вересня.

Таке рішення пояснили тим, що  за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

Водночас мають запрацювати нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів господарювання та освіти, в яких вакциновано першою дозою не менше 80% персоналу.

Літо тривало 128 днів: до Києва завітала метеорологічна осінь

19 вересня до Києва завітала метеорологічна осінь. За кліматичною нормою 1991-2020 рр. вона розпочалась на  три дні пізніше.

Середньодобова температура повітря цього дня знизилась нижче +15 градусів і становила +11,9°С. За прогнозом Укргідрометцентру температура повітря і надалі буде знижуватись. Найпізніше метеорологічна осінь до Києва завітала минулого року – 15 жовтня. 

Цьогорічне метеорологічне літо, яке розпочалось 14 травня, закінчилось 18 вересня і загалом тривало 128 днів. Найдовшим літо було в 2012 році – воно тривало 166 днів.

Вакцинуватися чи ні? Що каже статистика госпіталізацій

За останні три місяці майже всі, хто потрапляє в лікарню (98.1%) через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані. 

Великий Київ у Google News

підписатися