Погіршення ситуації: адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 грудня

Автор: Марія Супрун
13:46 20.09

Уряд на позачерговому засіданні продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року. Крім того, у вівторок відбудеться засідання Державної комісії з ТЕБ та НС, яка розгляне встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 22 вересня.

Погіршення ситуації: адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 грудня

Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Уряд ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня.

Крім того, учасники наради обговорили проведення наступного засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час нього буде розглянуто питання впровадження жовтого рівня епідемічної небезпеки по всій території країни з 00 годин 00 хвилин 22 вересня 2021 року.

Прем’єр-міністр підкреслив, що водночас запрацюють нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів господарювання та освіти, в яких вакциновано першою дозою не менше 80% персоналу.

«Ми змінили підхід до карантинних обмежень та дозволили роботу таким закладам, щоб не зупиняти економічний та освітній процес у нашій країні. Держава надала можливість кожному громадянину щепитися безкоштовно різними вакцинами на вибір. Вакцинація залишається пріоритетом у протидії поширенню хвороби», — наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, в Україні починають діяти нові правила карантину

Великий Київ у Google News

підписатися