Після ракетного удару на Володимирській не залишилось жодного цілого вікна у будівлі міністерства освіти – Шкарлет

Автор: Оксана Тупальська
17:02 14.10.2022

Влучання ракети в центрі Києва у 10 жовтня завдало шкоди будівлі міністерства освіти, де працювали спеціалісти з розвитку науки та інновацій.

Після ракетного удару на Володимирській не залишилось жодного цілого вікна у будівлі міністерства освіти – Шкарлет
Світлодіодне освітлення

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

«Центр вибухової хвилі прийшовся саме на ту будівлю, де займалися проблемами освіти та науки, інноваціями, цифровізацією, профтехосвітою. Саме такі підрозділи там знаходилися. У нас в цій будівлі немає жодного непошкодженого кабінету. Але символічно – коли я зайшов туди, в конференцзалі залишився стояти прапор України і банер міністерства освіти і науки», – сказав він.

Міністр додав, що в першу чергу замінюють вікна в приміщеннях як відомства, так і навчальних закладів поруч, щоб пліснява і вологість не зіпсувала класи та кабінети.

«Постраждав не тільки коледж, не тільки університет. Тільки по місту Києву 3 школи, 1 садочок, 2 позашкільних заклади. Всього по Україні 10 жовтня постраждали 38 закладів освіти», – повідомив міністр.

Він додав, що зараз готується окрема урядова постанова про виділення коштів на утеплення та ремонт дахів для закладів освіти, які постраждали 10 жовтня.

Нагадаємо, 10 жовтня, на місця, що зазнали обстрілів, виїжджали 50 “швидких”. Госпіталізували 43 особи.

Журналісти відшукали чоловіка, який 10 жовтня перебував на скляному пішохідному мосту в Києві, коли по ньому поцілила російська ракета.

Великий Київ у Google News

підписатися