Підсумки вікенду: на Оболоні готують відкриття місту “Хвиля Азову”, 100 митців поновили знищені росіянами фонди, Київ тоне в тюльпанах та магноліях

Автор: Оксана Тупальська
10:51 15.04

Затишна погода у вихідні була гарною нагодою вийти з близькими зі своїх домівок та надихатися першим цвітом. Кав’ярні з зачиненими від вітрів залами замінили вуличні майданчики, а походи до кіно та театрів – фотосесії з квітами. Відбулося і кілька патріотичних культурних подій зі збором для війська та підримки незламності духу, адже столиця живе з думкою про наближення перемоги.

Підсумки вікенду: на Оболоні готують відкриття місту “Хвиля Азову”, 100 митців поновили знищені росіянами фонди, Київ тоне в тюльпанах та магноліях
Світлодіодне освітлення

На травень заплановано відкриття мосту на Оболоні “Хвиля Азову”. Ним уже можна пішки, щоправда за дозволом будівельників, дістатися впритул до острову на Дніпрі. Об’єкт інспектували будівельні оглядачі.  

Близько 100 авторів представили 200 творів художньої кераміки, дерева і металу в холі проекту “Незламність традицій”. Його автори – викладачі та студенти Київсько державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, яка через російські обстріли втратила мистецькі фонди. 

З вини росіян під завалами опинилися художні роботи відомої бойчукістки Марії Котляревської та твори, які збирали впродовж 80 років. 

Увага жителів столиці була прикута до алеї сакур в Національному ботанічному саду ім. Гришка, квітучі дерева та кущі буяють у різних куточках міста.

Хто не прогавить фотоекскурсію впродовж тижня, отримає незабутні враження – ботаніки кажуть, що активне цвітіння триватиме ще тиждень, а вже ближче до травня перші вісники весни перецвітуть. 

Тим часом, у Національному музеї літератури України готуються до кількаденного благодійного аукціону зі збором коштів для ЗСУ. Серед лотів — картини відомих українських художників.

Великий Київ у Google News

підписатися