У Києві організовують благодійний аукціон на підтримку українських військових та їхніх родин

Автор: Марина Максенко
09:29 14.04

У Києві організовують благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису “Київський арт-вернісаж”. Зібрані кошти направлять на підтримку захисників України та їхніх родин.

У Києві організовують благодійний аукціон на підтримку українських військових та їхніх родин
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба Національного музею літератури України.

Серед лотів аукціону — картини відомих українських художників Тетяни Яблонської, Сергія Шишка, Федора Манайла, Романа Сельського, Матвія Коган-Шаца тощо. Також буде виставлена графіка ХІХ сторіччя Ніколя Пуссена. Сучасний живопис представлятимуть роботи творчого подружжя Костянтина та Світлани Шаповалових.

“Особливістю аукціону є демократична цінова політика. Деякі лоти стартуватимуть від 1 грн., тому можливість взяти участь в акті благодійності зможуть не тільки колекціонери, а й пересічні українці, які бажають допомогти сім’ям тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з лотами аукціону можна буде ознайомитися на передаукціонній виставці з 25 до 29 квітня. Для участі оффлайн та онлайн обов’язково потрібно зареєструватися. Додаткова інформація за номером телефону: 066-330-43-36.

Аукціон відбудеться 30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України (м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 11, метро “Театральна”). Початок аукціону о 14.00.

Великий Київ у Google News

підписатися