Міст “Хвиля Азову ” на Оболоні майже готовий – результати останньої відеоревізії та коли відкриють об’єкт

Автор: Оксана Тупальська
16:25 13.04

Будівництво пішохідно-прогулянкового мосту за проектом Андрія Миргородського, що поєднує парк “Наталка” та Оболонський острів добігає кінця. Що відбувається на об’єкті розповів інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

Міст “Хвиля Азову ” на Оболоні майже готовий – результати останньої відеоревізії та коли відкриють об’єкт
Світлодіодне освітлення

“Вже майже повністю влаштували прохідну частину з плит. Мостова споруда повністю спирається на постійні опори”, – розповів Авдокушин.

Він також нагадав, що сталеві конструкції для мосту виготовлені компанією “Укрстальконструкція” з останнього мосового металу, що був виплавлений на меткомбінаті “Азовсталь”. Він був відправлений з Маріуполя до Дніпра 27 лютого 2022 року, коли Україна уже кілька днів потерпала від російської навали. 

Відкриття мосту заплановано на День Києва наприкінці травня 2024 року. 

“Будівництво фінансується приватними пожертвами, зокрема Паризькою агломерацією (Франція) та державою Тайвань”, – нагадав автор ревізії. 

Раніше “ВК” розповідав, що на новому мості на Оболоні планують кілька десятків об’єктів рекреації. На острові планують побудувати декілька спортивних зон як для важкої атлетики так і для оздоровчого фітнесу. Також велику територію облаштують для дітей. Аби територія була доступною для кожного, до берегів пролягатимуть довгі пандуси. 

 На будівництво мосту метрополія Великого Парижа виділила 19 496 412 грн. Пізніше уряд Тайваню надав на добудову ще 2,5 млн доларів фонду “Майбутній Київ”, який заснували мер Києва Віталій Кличко та забудовник Ігор Ніконов.

Великий Київ у Google News

підписатися