“Підривника” бізнес-центру в Києві відправили на примусове лікування

20:51 04.12.2020

Печерський районний суд Києва відправив на примусове лікування громадянина Узбекистану Сухроба Карімова, який 3 серпня погрожував підірвати банк у столичному бізнес-центрі “Леонардо”.

“Підривника” бізнес-центру в Києві відправили на примусове лікування

Про це у Facebook написала прессекретар столичної прокуратури Надія Максимець.

Експерти встановили, що на даний момент підозрюваний не може усвідомлювати свої дії та керувати ними.

У зв’язку з цим чоловіка було вирішено помістити до психіатричної лікарні, залишивши під суворим наглядом.

Підставою для внесення клопотання стали висновки судово-психіатричної експертизи, у яких вказано на необхідність застосування до підозрюваного примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом”, – розповіла Надія Максимець

При цьому, на думку прокурора, застосування до “підривника” менш суворого запобіжного заходу не забезпечить запобігання ризикам, які потенційно несе підозрюваний.

Нагадаємо, 35-річний громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович 3 серпня захопив відділення банку, що знаходиться у будівлі бізнес-центру “Леонардо” у районі перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської. Він тримав заручницю і погрожував підірвати будівлю, вимагаючи виступу по телебаченню.

У зв’язку з надзвичайною подією у центрі столиці оголосили операцію “Грім”, ході якої терориста знешкодили. Як виявилось, Сухроб Карімов з 1998 року перебував на психоневрологічному обліку з діагнозом “Олігофренія”. Це діагноз був поставлений, коли йому було всього лише 10 років.

4 серпня Карімову повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту, тобто погрозі вибухом, який створює небезпеку для життя людей (ч. 1 ст. 258 КК України).Пізніше Печерський районний суд залишив підозрюваного під вартою на два місяці без права внесення застави.

Читайте також: На Оболоні стався вибух біля приміщення політичної партії

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...