Що наразі відомо про київського терориста

14:11 03.08.2020

Сьогодні зранку до відділення АТ “Універсал Банк” у БЦ «Леонардо» зайшов невідомий чоловік віком, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію. Наразі поліція веде переговори з чоловіком.

Що наразі відомо про київського терориста Фото: Антон Геращенко

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що за попередньою інформацією, чоловік, який погрожує терористичним актом – 35-річний громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович.

За  словами Геращенка, якщо судити за його соціальними мережами, це психічно неврівноважена особа. 

Як він зазначає, терорист заявив, що в його рюкзаку є великий заряд вибухівки, який здетонує, якщо його вб’ють, оскільки до його ноги прив’язаний трос від детонатора.

Також Геращенко пояснив, що поки невідомо, наскільки серйозні його наміри та чи дійсно в нього справжня вибухівка тому наразі обрана стратегія перемовин.

Він також додав, що на місці створено оперативний штаб СБУ та поліції, введено в дію план спеціальної операції СБУ «Бумеранг».

Геращенко зазначає, що керівництво операцією повністю взяла на себе СБУ, а поліція допомагає СБУ в охороні громадської безпеки та оточенні території спецоперації.

У соцмережах публікують документ, за яким терорист Сухроб Карімов отримав право на постійне проживання в Україні три роки тому. Він зареєстрований під Бердянськом в селі Новопетрівка.

Терорист також вимагає виходу у прямий ефір на телебаченні.

Наразі відомо, що через поліцейську загорожу пропустили журналістів трьох українських телеканалів.  Про те, що терорист вимагає виступів на телебаченні, підтвердив журналіст Андрій Лащ, якого впустили до приміщення БЦ.

Що наразі відбувається на місці події – дивіться у стрімі “Великого Киева”.

Нагадаємо, у ці хвилини у центрі столиці проходить операція “Грім” у зв‘язку із захопленням відділення банку, що знаходиться у будівлі бізнес-центру “Леонардо” у районі перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської.

Великий Київ у Google News

підписатися