Погроза вибухом у банку: терориста арештували на 2 місяці

17:50 05.08.2020

Печерський районний суд Києва з другої спроби обрав запобіжний захід Сухробу Карімову, який 3 серпня погрожував підірвати банківське відділення в центрі столиці.

Погроза вибухом у банку: терориста арештували на 2 місяці

Як повідомляє прокуратура Києва, підозрюваного заарештували на два місяці без права внесення застави.

Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання столичної прокуратури та обрав безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою громадянину Узбекистану, який 3 серпня 2020 року погрожував вибухом у приміщенні банку у центрі Києва”, – говориться у повідомленні.

Зазначимо, на першому судовому засіданні 4 серпня Карімову не обрали запобіжний захід через нібито мовні проблеми: підозрюваний заявив, що не розуміє української мови і просив перекласти текст підозри російською. 

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, 35-річний громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович 3 серпня захопив відділення банку, що знаходиться у будівлі бізнес-центру “Леонардо” у районі перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської. Він тримав заручницю і погрожував підірвати будівлю, вимагаючи виступу по телебаченню. У зв’язку з надзвичайною подією у центрі столиці оголосили операцію “Грім”, ході якої терориста знешкодили. Як виявилось, Сухроб Карімов з 1998 року перебував на психоневрологічному обліку з діагнозом «Олігофренія». Це діагноз був поставлений, коли йому було всього лише 10 років. 4 серпня Карімову повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту, тобто погрозі вибухом, який створює небезпеку для життя людей (ч. 1 ст. 258 КК України).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...