Підприємця-нахабу судитимуть за незаконну прибудову на Старому Подолі

13:18 06.01

Столична прокуратура подала позов до суду на підприємця, який самовільно зайняв ділянку на території Старого Подолу в межах Державного історико-архітектурного заповідника “Стародавній Київ” та незаконно звів прибудову до історичної споруди.

Підприємця-нахабу судитимуть за незаконну прибудову на Старому Подолі

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Як зазначається, досудове розслідування (ч. 4 ст. 197-1 КК України) відносно порушника завершено, обвинувальний акт проти нього скеровано до Подільського районного суду Києва для розгляду по суті.

Слідчі встановили, що бізнесмен, не маючи рішень органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу у власність чи у користування земельної ділянки, незаконно прибудував приміщення до багатоповерхового будинку по вулиці Петра Сагайдачного, самовільно зайнявши земельну ділянку площею 0,02 га.

У прокуратурі зауважили, що дана ділянка розташовуються у Центральному історичному ареалі міста Києва, в археологічній та архітектурній охоронних зонах, на території пам’ятки ландшафту і історії місцевого значення “Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро”, в межах пам’ятки археології місцевого значення “Культурний шар Подолу” та “Дерев’яний водогін та замощення вулиць, ХVІІ-ХVІІІ ст.

Крім того, прокуратура заявила позов про знесення самочинно збудованого об’єкту та повернення земельної ділянки територіальній громаді.

Читайте також: Тримаємо кулаки: киянам через суд хочуть повернути гектар парку Малишка

Нагадаємо, після чотиримісячних невдалих спроб біля “Золотих воріт” таки демонтували скандальну прибудову до ресторану

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...